O nás

BartKov s.r.o.

Firma BARTKOV je moderná, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, zaoberajúca sa výrobou a realizáciou montovaných stavieb, výrobných, skladových či úžitkových oceľových hál a konštrukcií.  Sme schopní zrealizovať celkové opláštenia týchto  oceľových hál.  Samozrejmosť je i dodávka akýchkoľvek výplní otvorov a svetlíkov. Pre väčšiu spokojnosť a komfort investora sme schopní zaistiť a zrealizovať tzv. výstavbu hál na kľúč.  Náš personál pozostáva z odborníkov, ktorí sú schopní zrealizovať Váš projekt na profesionálnej úrovni.V súčasnej dobe firma disponuje 20 stálymi zamestnancami, kvalifikovanými zámočníkmi a zváračmi so štátnymi skúškami na všetky druhy zváračských prác. V stavebnej sezóne a pri zvýšenom počte zákaziek zamestnáva väčší počet externých pracovníkov. Vďaka  doterajším skúsenostiam na trhu oceľových konštrukcií,  sa radíme k popredným dodávateľom najmä na Slovensku.

Od svojho vzniku sa snažíme etablovať medzi firmami pôsobiacimi  v odvetví kvalitou a cenovou politikou. Snahou firmy je pružne reagovať na požiadavky odberateľova garanciou je   vysoká kvalita poskytovaných služieb v dohodnutom  termíne a za rozumnú cenu.

12
rokov na trhu

kvalifikovaný tím

profesionálne vybavenie

so zameraním na kvalitu

Predmet podnikania

Oceľové konštrukcie:
Zváračstvo:
Zámočníctvo:
Montážne práce:
Demolačné práce:
Výškové práce:

20+ Zamestnancov

Zahraničné projekty

3 dôvody prečo s nami spolupracovať

1

Dlhoročné skúsenosti

Vďaka dlhoročným skúsenostiam a za použitia najnovších technológií, odborných znalostí, dokážeme uspokojiť aj toho najnáročnejšieho zákazníka.
2

Kvalitná práca

Ponúkame kvalitné a cenovo dostupné služby, za ktoré poskytujeme záruku. Kvalitnou prácou sme si  postupne získali veľa zákaziek a obchodných partnerov.
3

Vízia

Filozofiou a cieľom našej spoločnosti je budovanie dlhodobých obchodných a pracovných vzťahov, čomu prikladáme pri našej práci veľmi veľký dôraz.
  • jednáme otvorene, priamo a priateľsky
  • pracujeme s ohľadom na každý detail
  • používame vlastné a dlhodobo odskúšané technické riešenia
  • používame profesionálne náradie a nástroje 
  • plníme dohody riadne a včas
  • plníme svoje záväzky
  • sme spoľahlivý partner